Czas realizacji

Czas realizacji

Natychmiast po otrzymaniu zamówienia zostanie wysłany e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia z linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację. O postępie realizacji zamówienia będziemy informować na bieżąco za pomocą e-maili.

Przy każdym produkcie podany jest przewidywany termin realizacji.  Dla zamówienia większej ilości produktów, czas wysyłki całego zamówienia dopasowany jest do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można jednak zrealizować zamówienie etapami - w tym celu prosimy o kontakt ze sklepem: sklep@funart.com.pl

Dostawa towarów następuje w terminie od 1 do 14 dni roboczych, od momentu odnotowania przez nas Państwa płatności za zamówienie. Przesyłki zawierające indywidualne zamówienia realizowane są od 1 do 30 dni roboczych, jeżeli nie zostanie ustalony indywidualnie inny termin dostawy.

Zamówiony towar Sklep wysyła za pośrednictwem firm wysyłkowych (np. Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej). Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania. Istnieje również możliwość odbioru osobistego produktu przez klienta w siedzibie firmy.

Amsgrafix! ul. Płk. Dąbka 16A, 30-732 Kraków, w godzinach 9-17

Sklep zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia towaru, powstałe podczas transportu z winy firmy wysyłkowej. Zawartość paczki zaleca się sprawdzić w obecności kuriera lub listonosza. W razie ewentualnego uszkodzenia towaru lub niezgodności zawartości paczki z zamówieniem, zaleca się by spisać protokół. W innym przypadku gwarancja nie będzie przez Sklep uwzględniona.