DRUKARNIA WIELKOFORMATOWA

 
Codziennie widzimy kolorowe billboardy, wielkie banery reklamowe. Z plakatów spoglądają na nas postaci, krzyczą  hasła, slogany.  Często we własnych domach posiadamy zdjęcia, rysunki, reprodukcje...  jak one powstały? DRUK WIELKOFORMATOWY. To nowoczesna technologia tworząca nadruki na materiałach o dużych formatach.
 

- WYDRUKI NA FOLII PCV

- BANERY, ROLLUPY

- WYDRUKI DO UŻYTKU DEKORACYJNEGO (fotografie, obrazy, grafiki) - polecamy nasz najnowszy, autorski projekt FunArt Digital & Handmade Gallery - www.funart.com.pl
 
- NISKONAKŁADOWY DRUK CYFROWY (książki, plakaty, ulotki, wizytówki...)
 
 • PLAKATY, CITY LIGHT-y

  Druki posterowe wykonujemy na różnorodnych papierach, w zależności od przeznaczenia pracy: powlekanych, niepowlekanych, foto, do podświetleń..., występujących w kilku gramaturach (130, 170, 210g).  Istnieje możliwość uszlachetnienia wydruku laminatem, co przedłuża jego trwałość i wyostrza kolory, możliwość druku w jakości standardowej lub jakości fotograficznej...
 • WYDRUKI NA FOLII PCV

  Drukujemy na wszelkiego rodzaju foliach: „Folia monomeryczna"- najpopularniejsza do oklejania szyb, płyt, blach, do druku etykiet i naklejek samoprzylepnych; "Folia z szarym podkładem" - do aplikacji mających zakryć poprzedni druk bądź grafikę; "Folia OVW" - folia siateczkowa najczęściej używana do oklejania witryn szklanych, szyb samochodowych. Od wewnątrz dobra widoczność, z zewnątrz nie widać wnętrza lokalu; "Folia samochodowa,wylewana"- idealna do wyklejania trudnych powierzchni na pojazdach, nawet z tzw. przetłoczeniami. Możliwość uszlachetnienia laminatem dającym odporność na zarysowania i promienie UV. Możliwość wycinania kształtów, ploterem tnącym. 

  WYKONUJEMY USŁUGI KOMPLEKSOWEGO OKLEJANIA WITRYN i ŚCIANEK - ZACZYNAJĄC OD PROFESJONALNEGO POMIARU I PROJEKTU PO FINALNE OKLEJANIE.

 • BANERY, ROLLUPY

  Drukujemy na rożnych rodzajach banerów: najpopularniejszy i zarazem najtańszy "laminowany PCV"(510g) powlekany" o podwyższonej wytrzymałości (510g); najmocniejszy "Blockout" (nie przepuszcza światła - 650g). Baner odblaskowy - szczególny efekt po zmroku. Baner dwustronny wykonywany jest na zasadzie łączenia dwóch banerów. Dodatkowo polecamy laminat w celu ochrony wydruku przed promieniami słońca.
Strony: